php.hr
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
08.12.2019., 06:10
1878 Postova 1000 Tema 442 Članova
Najnoviji Član: medolino
php.hr  |  PHP & MySQL  |  PHP for newbies  |  kako ste poceli vi iskusni? « natrag naprijed »
 Str: [1]
Autor Tema: kako ste poceli vi iskusni?  (Posjeta: 3335 )
eladio
Novi član
*

Spol: Muški

« : 05.02.2007., 20:24 »

PHP mi se cini super stvar.. a kako i sam imam vise manje posjecen site sve vise ga zelim mjenjati pa ulazim sve vise i vise u kodove  Very Happy

e sad.. kako postati dobar PHP programer, i sta u biti jedan dobar PHP programer treba znati ?
Evidentirano
c0dr3x
PHP Programer

Profil WWW
« Odgovor #1 : 07.02.2007., 12:08 »

RTFM  Laughing Laughing
Evidentirano
ttc
Administrator
PHP Programer

Profil WWW
« Odgovor #2 : 08.02.2007., 09:41 »

Odgovarati na ovako formiran naslov topica bilo bi pretenciozno Very Happy
Evidentirano
svizac
Novi član
*

« Odgovor #3 : 09.03.2007., 16:54 »

kad ti neće kolege gore odgovoriti ja ću preuzeti stvar: odgovor je, vježbom Smile
Evidentirano

Made in Croatia: cca 1984
GemX
Novi član
*

« Odgovor #4 : 27.07.2007., 09:12 »

kad ti neće kolege gore odgovoriti ja ću preuzeti stvar: odgovor je, vježbom Smile

I svizac je zamotao cokoladu u omot Smile

Haha salim se...

Gle ja ti mogu reći da je php dosta lagan ako imaš malo ideja i mašte te sposobnosti da shvatiš šta ti piše....
Naj jednostavnije da naucis php tj... barem da osnove dobiješ je da kreneš radit.. i zadaš si zadata kao npr..

Zelim napraviti autorizacijsku formu....

Da sa sam prije imao ovo sta sada postoji i ovu pamet ja bi krenuo sa:

Lynda.com ili TotalTraining video certifikatima,
procitao bi par knjiga ali engleskih ne hrvatskih niti srpskih. (premda neznam ni dali postoji donekle normalna napisana na hrvatskom ).
I definitivno za svaki drek i funkciju koristio google i php.net sajt. Gledaj da ti novi prijatelj postane php.net Smile

Isto tako prijedlog ti je moj topli da se uhvatiš zend-a... To je kompanija od koje imaš budućnosti...

Samo trud trud trud...I nemoj odustat... Cim pustis programiranje na par mjeseci ode sve u klinac.. ma i na mjesec dana... pozaboravljat ces pola toga pogotovo kada si pocetnik i ne koristiš te funkcije i stvari svakodnevno... Gledaj da i najbolji programeri neznaju sve i svako toliko skaču po sajtovima u potrazi... Bit svega je da shvatis osnove php programiranja. kada kvalitetno pohvatas osnove sve će ti biti lakše. I da prijedlog za tebe odmah....

Php prelazi sve više u OOP stil... Tj. Objektno orijentirano programiranje...  (premda php brije neke svoje tipove i to bi ja sve puno bolje izveo ali jos uvjek je to OOP i to dobar.) Stoga moj prijedlog je da odmah kreneš sa klasama... Bit će ti teže ali ako zelis php stvarno naucit.. to ti nebi trebalo biti tesko...

Eto ja sam malo izfilozofirao.... Eto ostali developeri sada je na vama red da nesto guknete Razz

pozdrav!
Evidentirano
 Str: [1]
php.hr  |  PHP & MySQL  |  PHP for newbies  |  kako ste poceli vi iskusni? « natrag naprijed »
    Skoči na: