php.hr
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
25.01.2020., 10:54
1878 Postova 1000 Tema 442 Članova
Najnoviji Član: medolino
php.hr  |  PHP & MySQL  |  PHP  |  Snapshot « natrag naprijed »
 Str: [1]
Autor Tema: Snapshot  (Posjeta: 2301 )
eval
Novi član
*

« : 30.01.2008., 10:18 »

Pozdrav svim programerima  Smile

Tražio sam na ovom forumu, kao i na drugima nešto više o SNAPSHOTU. Našao sam jednu php klasu koja bi to mogla napraviti ali nije samostalna nego se veže na jedan externi software.

da li je tko čuo da ima negdje da se skine takva klasa ili neka skriptica? No, nije to uvijet Smile
Volio bih kad bi sam ju napravio ali ne znam odakle da počnem Smile
Ako itko ima volje da odgovori na ovaj post i pogura me malo bio bih mu jako zahvalan.

pozdrav,
danijel
Evidentirano
c0dr3x
PHP Programer

Profil WWW
« Odgovor #1 : 30.01.2008., 12:19 »

mozda bi ti ovo mogao biti dobar kick-start... kad dovrsis skriptu ako ce biti open source postaj ju ovdje kao skriptu ili tutorial, a ja cu probat nagovorit admine da otvore podforum samo za takve stvari

http://blog.thepimp.net/index.php/post/2007/04/17/Screen-capture-with-PHP-and-GD

cheerz Wink

edited:

eh da ovo ti je samo za IE komponentu, neka ti mozilla bude izazov Wink
Evidentirano
eval
Novi član
*

« Odgovor #2 : 07.02.2008., 08:09 »

pozdrav,
nakon nekoliko dana uspješno/bezuspješnog kodiranja i slaganja napokon sam zapeo na jednom dijelu i ne mogu dalje.
Našao sam neku klasu za izradu slike, uspio ju konfigurirati i malo doraditi.
Skripta ima za output sliku, nikakve linkove nego sliku. kad ju hoću pozvati sa XHR onda mi ne očitava dobro nego mi izbaci brdo čudnih znakova, a kad ju pozivam direktno onda je u redu.

da li je itko od Vas radio u EXTjs?
U tome sam sada počeo raditi i našao sam izlaz da ne moram pisati i nove kodove u klasi i da ne moram pisati novi output. Izlaz je iframe koji bi mogao pomoći u tome. Da li itko ima iskustva sa EXTjs?
Evidentirano
 Str: [1]
php.hr  |  PHP & MySQL  |  PHP  |  Snapshot « natrag naprijed »
    Skoči na: