php.hr
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
17.06.2021., 09:02
1878 Postova 1000 Tema 442 Članova
Najnoviji Član: medolino
php.hr  |  PHP & MySQL  |  PHP  |  kako znati dali je neki popup prozor otvoren « natrag naprijed »
 Str: [1]
Autor Tema: kako znati dali je neki popup prozor otvoren  (Posjeta: 2517 )
niko
Novi član
*

« : 23.11.2005., 18:47 »

Opet trebam pomoć, ovaj put neznam dali mi php može pomoći ili trebam javascript ili nešto drugo.

Imam web shop, kupac puni košaricu, kada ode na naplatu (checkout) otvara mu se novi popup prozor sa window.open funkcijom u javascriptu.
Tu se pojavljuje forma za unos podataka, odlazi na autorizaciju kartice, ako uspije zahvaljemo se, ako odustane žao nam je itd.

Moj problem je kako spriječiti daljnji unos u košaricu kad je naplata u tijeku. Da nebi komplicirao a već jesam, najlakša metoda bi mi bila da ukoliko postoji otvoren prozor koji se zove Naplata, da link dodaj u košaricu na osnovnom prozoru izbaci poruku ...dok je naplata u tijeku ne može se bla bla...prvo zatvorite prozor za naplatu....

Ja mogu u toj formi imati link nastavi kupnju ili promjeni sadržaj košarice, i odlaskom na naplatu postaviti cookie ili još bolje tom slogu pridružiti u jedno polje neki status, ali što ako korisnik klike na križić i zatvori prozor, nema nikakv mehanizam da pobriše cookie ili odradi ovo u bazi.

Ako netko zna odgovor, bio bi jako zahvalan ako ga pošalje.

Hvala unaprijed,

Niko
Evidentirano
 Str: [1]
php.hr  |  PHP & MySQL  |  PHP  |  kako znati dali je neki popup prozor otvoren « natrag naprijed »
    Skoči na: